STRONA GŁÓWNA | PROMOCJE | NOWOŚCI | KATALOG PRODUKTÓW | KONTAKT
Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Informacje
Kontakt
e-mailsklep@kuferkazimierski.pl
Tel508 066 696
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Regulamin

Regulamin:

1.
Właścicielem sklepu internetowego "Kufer Kazimierski" jest firma:
AGMAT Tomasz Matusiak , NIP 525-114-05-63; REGON: 014911133 z siedzibą: ul. Słoneczna 43, 24-120 Kazimierz Dolny .

2.
Klientem może być pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.

3.
Zakupów można dokonywać 24 godziny na dobę przez cały rok.
4.
W przypadku, jeżeli opis towaru jest dla Klienta niewystarczający lub Klient ma pytania dotyczące zakupów, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

5.
Złożenie zamówienia przez Kupującego zostanie potwierdzone drogą mailową z podaniem szczegółów związanych z danymi niezbędnymi do uregulowania płatności za zamówienie. Moment złożenia zamówienia na stronie sklepu przez Kupującego jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym a Kupującym.
6.
W przypadku braku wpłaty lub potwierdzenia zamówienia (przesyłki pobraniowe), po upływie 10 dni od jego złożenia, zamówienie zostanie anulowane.
7.
W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia z winy kupującego (np. błędny numer telefonu, email) w ciągu 5 dni roboczych, zostanie ono anulowane.
8.
W przypadku formy płatności -przedpłata, należy dokonać przelew na konto:
Bank Millennium

51 1160 2202 0000 0000 9558 6014
Tomasz Matusiak
ul. Słoneczna 43
24-120 Kazimierz Dolny
(dane w mailu potwierdzającym status zamówienia)
W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia
9.
Na terytorium RP produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej w terminie podanym w opisie przedmiotu od momentu zaksięgowania wpłaty, lub od potwierdzenia zamówienia.

10.
Warunki wysyłki towaru za granicę:

a) Koszty wysyłki do krajów Unii Europejskiej są dla każdego zamówienia sprawdzane osobno i podlegają negocjacjom
b) Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia poza obszarem Unii Europejskiej

c) W przypadku zamówień zagranicznych obowiązuje jedynie płatność z góry.

d) W zależności od miejsca dostawy czas realizacji zamówienia może się wydłużyć.

11.
Odpowiedzialność za uszkodzenia towaru od momentu wydania spoczywa na przewoźniku. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji względem przewoźnika jest spisanie w obecności pracownika przewoźnika "Protokołu Reklamacji"

12.
Chwilą wydania towaru jest moment odebrania go przez przewoźnikowi trudniącemu się przewozem (art. 544 § 1 kodeksu cywilnego). Wysyłając towar do Państwa, zapewniamy sposób opakowania bezpieczny do przewozu (zgodnie z art. 545 § 1 kodeksu cywilnego).
Klient zobowiązuje się do oględzin otrzymanej paczki przy kurierze w celu oceny nienaruszenia opakowania.
W przypadku stwierdzenia uszkodzeń zewnętrznych należy spisać protokuł reklamacyjny.

13.
Jeśli otrzymany towar posiada wady lub uszkodzenia, prosimy o natychmiastowy kontakt w ciągu 3 dni od otrzymania przesyłki. Wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia itp.) bez spisanego protokołu reklamacyjnego z przewoźnikiem nie będą uznawane. Towar przyjęty do reklamacji zostaje wymieniony na identyczny lub inny uzgodniony z Klientem. W takim przypadku sklep ponosi koszt wysyłki niewadliwego towaru do Klienta.


14.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych lub wprowadzania w nich zmian.

15.
Wszystkie ceny podane w naszym sklepie są cenami brutto.
16.
Wszystkie produkty są objęte rękojmią na wady ukryte. Reklamacje z tytułu rękojmi będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego. Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami e-mailem w celu ustalenia dalszego toku postępowania. Podstawę do reklamacji stanowi dowód zakupu..

17.
Nasz sklep w pełni respektuje Państwa prawa wynikające z ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. Nr 22, poz. 271). Z towaru zakupionego w naszym sklepie możecie Państwo zrezygnować bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od zawarcia umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Odstąpienie od umowy wolne jest od zapłaty jakiejkolwiek sumy, czyli odstępnego. Towar ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Gwarantujemy zwrot ceny produktu w terminie 14 dni od chwili jego otrzymania, którą prześlemy przekazem pocztowym lub przelewem na Państwa konto. Koszt dostawy oraz zwrotu produktu nie jest zwracany przez sklep Kufer Kazimierski. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
18.
Informujemy o Ochronie danych osobowych (polityce prywatności). Zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926), wszystkie dane osobowe zebrane przez sklep internetowy Kufer Kazimierski będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień złożonych drogą elektroniczną. Nie będą one w szczególności udostępniane firmom współpracującym ze sklepem internetowym Kufer Kazimierski do jakichkolwiek celów, w tym marketingowych.
19.
Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w szczególnych przypadkach po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego.
20.
Kupujący przed złożeniem zamówienia powinien dokładnie zapoznać się z opisem i informacjami o towarze, widocznymi po kliknięciu na jego nazwę, w szczególności szczegółami technicznymi i parametrami. Towary te są często bardzo skomplikowane technicznie i posiadają specyficzne właściwości. Stąd Sprzedawca nie odpowiada za skutki niedopełnienia przez Kupującego powyższych obowiązków.
21.
Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za skutki nieprawidłowego lub niezrozumiałego wypełnienia formularza przez Kupującego; w takim wypadku transakcje nie będę realizowane. Prawidłowe wypełnienie formularza oznacza, iż Kupujący powinien uzupełnić wszystkie rubryki oznaczone jako pola obowiązkowe, a dane powinny być zgodne ze stanem rzeczywistym.
22.
Potwierdzając zamówienie Kupujący akceptuje powyższy regulamin.

 


Powrót
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Bestsellery
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
  28 czerwca 2022     401921 wywołań od 06 grudnia 2011  
Tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych © eStore